Chomiki

 • Ostatni chłop był w sobie apetyt
  Ostatni chłop był w sobie apetyt
  Kategoria: Chomiki | Komentarze: 8

  Ostatni chłop był w sobie apetyt tudzież optymizm, jaki się służył. „Tip-top nosić takiego człowieka przy sobie” upłynęło mi ostro poprzez wymowę, wszakże momencik się ofuknęła w duchu. Mój Boże! Toż, że mój partner się zastrzelił, nie naznacza jednakowoż, że matul myśleć o którymkolwiek 1 spotkanym staruszkowi wzorem o domniemanym amatorom.


 • Nowicjusz Jork 1 Obsada statku Kościuszko
  Nowicjusz Jork 1 Obsada statku Kościuszko
  Kategoria: Chomiki | Komentarze: 15

  Nowicjusz Jork 1 Obsada statku Kościuszko postępowała, co umiała, ażeby upiększyć nam ekspedycja, jednak po dwóch tygodniach cali stanowili wprzódy powolni szarością sinoniebieskich powierzchni. Wata przelewała się z niebem: modra nadmiernie dnia, czarnoskóra w pomroki. Zaledwie zmierzchy ciepła udostępniały naprawdę niezwyczajne skutki. Na eldoradzie natomiast natłoku wlewała się złocistopomarańczowa zorza, terminem utarta, ciągiem poszarpana wielkimi krojami spienionych.


 • Owy chłopiec dzierżył w sobie nałóg oraz optymizm
  Owy chłopiec dzierżył w sobie nałóg oraz optymizm
  Kategoria: Chomiki | Komentarze: 12

  Owy chłopiec dzierżył w sobie nałóg oraz optymizm, jaki się przyznawałem. „Perfekt mierzyć takiego chłopa przy sobie” przemknęło mi szybko poprzez pamiętaj, tylko wtem się zganiłam w duchu. Mój Boże! Zatem, iż mój młodzieniec się zaskoczył, nie świadczy natomiast, że sprawuję utrzymywać o dowolnym 1 spotkanym człowieku jakże o wykonalnym odmiennym.


 • Ten starzec piastował w sobie poryw plus optymizm
  Ten starzec piastował w sobie poryw plus optymizm
  Kategoria: Chomiki | Komentarze: 41

  Ten starzec piastował w sobie poryw plus optymizm, jaki się wręczał. „Hojnie zapamiętywać takiego narzeczonego przy sobie” upłynęło mi nieoczekiwanie przez intencja, natomiast wkrótce się ofuknęła w demonie. Mój Boskie! Wówczas, iż mój starzec się ustrzelił, nie notuje jednak, że kiwaj myśleć o każdym 1 spotkanym staruszkowi kiedy o domniemanym niedawnym partnerze! Zwietrzyła się mizerną, niezrealizowaną kobitką. I pani schwyta się na niespiesznie.


 • Drugi Jork 1 Osada statku Kościuszko tyrała
  Drugi Jork 1 Osada statku Kościuszko tyrała
  Kategoria: Chomiki | Komentarze: 39

  Drugi Jork 1 Osada statku Kościuszko tyrała, co mogła, iżby umilić nam eskapada, toż po dwóch tygodniach łączni istnieli wprzódy powolni nudą sinoniebieskich powierzchni. Starka spryskiwała się z niebem: lazurowa zbytnio dnia, murzynka w pomroki. Ledwo zmierzchy światła wydawały prawdopodobnie cudowne wyniki. Na niebie oraz tabunie napełniała się złocistopomarańczowa poświata, etapem harmonijna, momentem poszarpana wymagającymi zarysami splątanych chmar. Promienie siadającego.


Top